Каталог

Денім або джинси: як правильно і в чому відмінності?

Денім або джинси: як правильно і в чому відмінності?

Джинси і денім - слова, які можуть наробити багато шуму, так як багато їх плутають. Вони використовуються для позначення абсолютно різних категорій. Простіше кажучи, різниця між денимом і джинсами полягає в тому, що денім - це тканина, а джинси - це одяг.

Тканина використовується для виготовлення найрізноманітніших предметів одягу, включаючи куртки, комбінезони, сорочки і штани. Джинси - це тип одягу, який користується неймовірною популярністю. Деякі виробники використовують бавовну, щоб зробити штани більш легкими і дихаючими.

Денім можна визначити, як тканину, знайому по використанню в синіх джинсах і іншому одязі. У ньому використовується тверде саржевое переплетення з характерним діагональним швом. Оскільки тканина зроблена з 100% бавовни, вона відрізняється позитивними якостями. Її можуть використовувати для отшивам абсолютно різних речей і аксесуарів.

У конструкції джинсової тканини ми бачимо, що пряжа основи синього кольору, а пряжа наповнювача - білого кольору. Таким чином, зі споду тканини стає білою, а лицьова сторона стає синьою. Пряжа для виробництва джинсової тканини проводиться пневмомеханічний прядением. Зазвичай синій індиго використовується для фарбування пряжі основи.

Відмінності між джинсами і денимом


Денім:

  • Це матеріал, вид тканини
  • Роблять не тільки штани, але і сорочки, спідниці та багато іншого
  • Не всі вироби з даного матеріалу - це штани
  • Є відносно важким матеріалом
  • Більш довговічний матеріал. Але довговічність може залежати від того, як вони були оброблені

Джинси:

  • це брюки
  • Це лише одна з речей, зроблених з подібною тканини
  • Це тільки стиль одягу
  • Можна зустріти з легких матеріалів
  • Шиє з різних варіантів матеріалів, тому вони можуть бути менш довговічні, але легкі

Джинси можуть бути визначені як неформальні штани для повсякденного носіння, зроблених з джинса або вельвету. Спочатку використовувалися як робочий одяг, але тепер вони увійшли в світ високої моди.

Люди всіх класів і вікових груп люблять їх носити. Головний двигун популяризації даного виду одягу - простота в догляді. Їх можна не прасувати при наступному поході на вулицю. Існують сотні моделей штанів, тому підібрати їх під свою фігуру буде не складно.

Коментарі
Схожі статті
23.07.2021
Як правильно прати джинси
Як правильно прати джинси
Секрети правильного прання джинс, як випрати і зберегти колір, при якій температурі прати краще, з якого боку краще прати, з якими виробами краще прати - рекомендації інтернет-магазину Jeans24..
30.07.2021
Шпаргалка чоловікові для відмінного зовнішнього вигляду
Шпаргалка чоловікові для відмінного зовнішнього вигляду
Базовий гардероб для чоловіків, майже не відрізняється від жіночого, але найскладніше питання в виборі джинс, як підібрати їх так, щоб вони підкреслювали переваги фігури, який фасон, колір, довжина, всі ці компоненти взаємопов'язані..
06.08.2021
Як вибрати чоловічі джинси батал
Як вибрати чоловічі джинси батал
Джинси для чоловіків батальних розмірів. Ви не знаєте, що це, але ж все дуже просто. Слово Батал це просто велика талія..