Каталог

Історія створення джинсов Levis

Історія створення джинсов Levis

Багатоденну подорож на переповненому кораблі повільно добігало кінця. Очам пасажирів здався силует Нью-Йорка. Їх не зустрічали Статуя Свободи, Бруклінський міст або хмарочоси. Однак місто вже тоді був символом надії на краще завтра для тисяч іммігрантів. Серед них був 18-річний Леві Штраусс, пізніше відомий як Levi Strauss - творець найулюбленіших в усьому світі джинсів Levi's.

Історія життя Леві Штрауса свідчить про мужність і бажанні постійно приймати виклик. У віці 23 років творець найвідоміших штанів світу переїхав в Сан-Франциско, де панувала «золота лихоманка». Заснував там фірму Levi Strauss & amp; Co., яка в 1873 році отримала перший в світі патент на виробництво «Blue Джинс». З тих пір Levi Strauss є одним із найбільш упізнаваних брендів в світі.

1886. Компанією вперше була використана шкіряна нашивка із зображенням двох коней Two Horse Patch. Її завдання полягало в тому, щоб зобразити неймовірну міцність штанів і зміцнити статус дуету Штрауса і Девіса в якості творців патенту на клепану одяг.

1890. Одязі вперше були присвоєні серійні номери. З'являються знамениті 501, які по сьогоднішній час є топовим продуктом Levi Strauss. До сих пір невідомо, чому саме ця цифра була обрана. Більшість товарів, вироблених в той час, мали 4-значні номери партій. Можливо, що компанія вибрала 3-значні номери, щоб ще більше виділити свою продукцію.

1902. Леві Штраус помирає у віці 73 років. Його племінники Джейкоб, Зигмунд, Авраам і Луї Стерн захоплюють компанію, а їхні нащадки управляють їй донині.

1906. Землетрус і пожежі в Сан-Франциско руйнують штаб-квартиру і заводи Levi Strauss & amp; Co. Новий завод побудований на вулиці Валенсія 250 в Сан-Франциско і відкритий в листопаді місяці.

1922. В цьому році з'являються петлі для ременя, але гудзики для підтяжки все ще зберігаються. Це був черговий відповідь компанії на зміни в чоловічій моді.

1936. Вперше на правому задньому кишені підшивається червоний ярлик, на якому зображена біла напис Levi's білими буквами.

1937. Кишені у брюк стали зашивати так, щоб вони закривали заклепки. Це відповідь на скарги покупців, що вони дряпають меблі і сідла. При цьому на брюках зникають гудзики для підтяжок.

1966. З'являється перша телевізійна реклама джинсів.

1981. Вперше створюються джинси для жінок і транслюється культова реклама «Тревіс».

1998. Levi's 501 святкують своє 125-річчя.

2003. Компанія святкує 130 річницю винаходу Blue Jean і 150 річницю заснування компанії.

Протягом усіх цих років Levi Strauss керується тільки розробленими їй інноваційними принципами. А успіх тримається на міцних основах:

  • емпатії;
  • оригінальності;
  • чесності;
  • сміливості.
Коментарі
Схожі статті
13.06.2021
Які бувають чоловічі джинси або трохи про типи крою
Які бувають чоловічі джинси або трохи про типи крою
Джинси бувають різними, не тільки в кольорах, а також кроях, фасонах. Рвані, прямі, завужені, широкі, укорочені - це не повний перелік якими бувають чоловічі джинси. Трохи докладніше ми розповімо Вам в нашому блозі, якими все ж вони бувають і чим від..
21.06.2021
Вибираємо чоловічі джинси на зиму
Вибираємо чоловічі джинси на зиму
Як вибрати чоловічі джинси на зиму? Це питання задаєш собі кожен рік. Який крій краще? На флісі або байці? Від усіх цих питань обертом голова, але одне точно, взимку бажано носити джинси на флісі, якщо ти довго буваєш на вулиці, тільки утеплені джинс..
25.06.2021
Деякі факти створення джинс або через століття
Деякі факти створення джинс або через століття
Тільки незаперечні факти про створення першого деніму і джинс, як все ж були створені джинси, звідки взялися витоки створення деніму, і чому вже понад 100 років джинси продовжують бути найбільш затребуваною одягом в світі!..