Каталог

Як підшити джинси самостійно

Як підшити джинси самостійно

Кожен з нас, хоча б раз у житті стикався з такою ж проблемою, що і мільйони інших людей - довжина нових джинс набагато більше, ніж потрібно.

Особливо ця проблема актуальна для людей, з ростом трохи нижче середнього. Але не потрібно сильно засмучуватися, адже існують дуже прості способи самостійного подшива джинс!

Наш інтернет магазин джинс пропонує дізнатися докладніше про кожен із способів, що б легше було вибрати підходящий саме для себе!

Підшиваємо за допомогою швейної машинки

Шов, розташований по низу джинс, носить виключно декоративний характер, і при укороченні багатьом хотілося б зберегти цю обробку.

Важливо знати, що невірно виміряна довжина, навіть на 1 см, здатна повністю змінити зразок штанів.

Для того, щоб акуратно підшити виріб, вам буде потрібно:

  • Швейна машинка
  • Голки
  • Сантиметрова стрічка і крейда (можна використовувати маркер або мило)
  • Ножиці з гострим краєм
  • Нитки під колір джинс
  • Булавки

 Насамперед вам необхідно поміряти джинси і відзначити подгибку і підвернути, знову повторити примірку, тільки вже з взуттям. Досвідчені майстри радять виконувати мірку по правій холоші, спочатку підрізали її, далі знову приміряєте і укорочуєте іншу штанину. Слід намітити яскравими нитками лінію підгину перед виконанням машинного шва.

Підшиваємо джинси без машинки

Вам потрібно діяти за інструкцією.

Після примірки джинс, слід провести ще одну лінію відступаючу від попередньої приблизно на 2 см.

Звертати джинси потрібно по нижній накресленої лінії.

Потрібно зробити подворот всередину і зафіксувати це голками.

Для того, що джинси з виворітного боку також виглядали акуратно, обрізаний край потрібно підвернути на 0,5 см всередину.

Голку з ниткою пропускайте з виворітного боку на лицьову, відступаючи 1 см уздовж краю назад, зробіть стібок, відрахуйте 1 см вперед і знову пропускайте голку, з лицьового боку на виворітну.

Джинси з клейкою стрічкою

Є ще один цікавий і простий варіант підлива брюк. У цьому вам допоможе клейка стрічка!

 Цей спосіб не передбачає базових знань і досвіду в швейному справі.

Вам потрібно розуміти, що при зверненні джинс фабричний шов прибирають.

Далі визначайте лінію згину і з виворітного боку закладайте стрічку по всій довжині штанини. А далі просто пропрасуйте праскою по нижньому краю.

Звичайно, є ще один варіант - ви просто можете підвернути джинси і ходити так. Виглядає це досить стильно, та й взуття до даного способу підходить будь-яка! Але не до кожної моделі джинс може підійти дане рішення.

Коментарі