Каталог

Вибираємо чоловічі джинси на зиму

Вибираємо чоловічі джинси на зиму

У зимовий період, як і в інші сезони, популярним предметом чоловічого одягу є джинси. Виробники пропонують моделі прямого і звуженого крою, з утеплених тканин. Вироби з колекції на зиму є не тільки теплими і комфортними, але такими ж стильними та модними.

Компанія jeans24 з ринку «7 км» в Одесі пропонує фабричного виробництва продукцію, представлену в стандартних і великих розмірах. Чоловічи зимові джинси з «потертих» або однотонних тканин неодмінно зацікавлять широку аудиторію покупців, різних вікових категорій. Товари допоможуть правильно вибрати зимові моделі улюбленої одягу, яка поєднує в собі модний дизайн і відмінні експлуатаційні якості.

Прямі та завужені джинси на зиму

Вибір зимових моделей в залежності від комплекції статури такий же, як і підбір утеплених чоловічих джинсів для інших сезонів. Універсальним варіантом для більшості можуть стати вироби прямого крою. Посадка таких моделей є оптимальною, злегка облягає, але при цьому не тісним.

Прямі чоловічі джинси можуть стати базовою річчю в гардеробі на зиму, тому як відмінно поєднуються з різними видами сорочок, светрів, блейзерів, толстовок. Це одна з найбільш ходових моделей на ринку «7 км» в Одесі, яку часто набувають в роздріб в осінній і зимовий час року.

Зробити фігуру візуально стрункішою допоможуть завужені джинси. Вироби досить щільно облягають стегна і ноги по всій довжині, за рахунок чого забезпечується максимальне збереження тепла. З звуженими зимовими моделями також можна сміливо поєднувати різні варіанти «верху», що робить їх відмінним варіантом на кожен день.

Чоловічі утеплені джинси

При виборі зимових моделей, покупці, як правило, звертають увагу на тканини. Для виробництва колекцій на зиму виробники застосовують утеплені матеріали з флисом. Як показує багаторічна практика, це оптимальний варіант для чоловіків, тому як утеплювач має невелику вагу, необхідної розтяжністю, за рахунок чого прямі або завужені джинси добре сидять на різних типах фігури.

Зимові джинси для чоловіків

Напередодні зимового сезону попит на чоловічи утеплені джинси стає дуже високим, тому постачальник jeans24 з ринку «7 км» в Одесі пропонує великий асортимент прямих і звужених моделей, придбати які можна в роздріб. Різноманітний каталог моделей на зиму допоможе сформувати цікавий асортимент будь-якій торговельній точки. Великою перевагою є наявність моделей з високим, середнім, низькою посадкою, стандартних і великих розмірів. Прекрасна якість продукції дозволить її сміливо носити не один сезон, які неодмінно повернуться знову за стильними та модними обновками за доступною ціною! Ринок «7 км» в Одесі та компанія jeans24 завжди раді співпраці!

Коментарі
Схожі статті
13.06.2021
Історія створення джинсов Levis
Історія створення джинсов Levis
Джинсовий одяг стала однією з найбільш затребуваних у світі. Практичність, якість, несучість, підходить для всіх випадків в житті. Коротка історія створення та значущі події - Levi's..
13.06.2021
Які бувають чоловічі джинси або трохи про типи крою
Які бувають чоловічі джинси або трохи про типи крою
Джинси бувають різними, не тільки в кольорах, а також кроях, фасонах. Рвані, прямі, завужені, широкі, укорочені - це не повний перелік якими бувають чоловічі джинси. Трохи докладніше ми розповімо Вам в нашому блозі, якими все ж вони бувають і чим від..
25.06.2021
Деякі факти створення джинс або через століття
Деякі факти створення джинс або через століття
Тільки незаперечні факти про створення першого деніму і джинс, як все ж були створені джинси, звідки взялися витоки створення деніму, і чому вже понад 100 років джинси продовжують бути найбільш затребуваною одягом в світі!..