Каталог

Як правильно прати джинси

Як правильно прати джинси

У кожного з вас є принаймні одна пара джинсів в особистому гардеробі. Ми любимо їх за те, що вони завжди модні, підходять практично до будь-якого стилю і легко приховують недоліки фігури. І хоча джинси це одна з тих речей, які здаються безсмертними, прати їх теж слід правильно. Завдяки цьому улюблені брюки прослужать вам ще довше.

Покласти в пральну машину, висипати порошок, налаштувати програму і натиснути пуск. Думаєте, цього достатньо? Ні. Це набагато складніше завдання, ніж ви думаєте. При пранні звертайте увагу на такі нюанси, як температура води, колір одягу, тип миючого засобу.

Правильний вибір температури

При виборі температури, перш за все необхідно орієнтуватися на те, що пропонує виробник. Оптимальна температура для прання джинсів - 30 градусів. Більш висока температура може привести до усадки матеріалу, а також вицвітання. Час прання теж дуже важливо. Чим коротше програма по часу, тим краще.


Як зберегти колір

Любителі джинсів відмінно знають, що відсутність належного догляду призводить до втрати фасону і кольору.

    Щоб цього не сталося, важливо:

        • прати джинси при низькій температурі (максимум 30 градусів);
        • перед тим, як покласти в пралку, вивернути штани навиворіт;
        • сушити на плоскій поверхні.
        • використання без фосфатних пральних порошків


        Режим пральної машини

        Найбільш вдалий час для прання джинс - 15-30 хвилин. У деяких пральних машинах закладена спеціальна програма, щоб прати джинси. Зазвичай вона триває близько 15 хвилин. У зв'язку з тим, що волокно джинсів досить жорстке, не слід додавати ополіскувач та використовувати програми з додатковим полосканням. Це занадто пом'якшить матюкав, через що вони втратять свою форму. Рекомендовані обороти віджиму - 800 об / хв.

        З якими виробами можна поєднувати

        Якщо ви не впевнені, з чим можна прати джинси, найкраще використовувати просте правило. Разом з брюками періть одяг аналогічного кольору. Не слід поєднувати з делікатними речами, такими як футболки, нижню білизну або піжами. Індиго, барвник, який використовується для фарбування, вимивається під час прання, тому може забарвити делікатні тканини. Як темніші, так і світлі джинси не слід прати з темними речами. Чорний барвник може привести до того, що штани стануть сірими і вицвілими.

        З якого боку прати джинси

        Незалежно від того, якого кольору ваші штани, завжди вивертайте їх навиворіт. Це ще один спосіб запобігти змиванню барвника. Джинси також повинні бути вивернуті на ліву сторону під час сушіння, особливо на відкритому повітрі. Занадто багато сонячного світла призведе до того, що вони втратять свій насичений колір.

        Ручне прання

        Якщо ви все-таки побоюєтеся використовувати пральну машину, в таких випадках краще прати джинси вручну. Таким чином ви краще подбаєте про стан джинсів. Ручне прання особливо рекомендується для виробів з більш тонкої тканини, світлих і дуже темних відтінків, які сильно фарбуються.

        Коментарі
        Схожі статті
        02.07.2021
        Як вшити джинси поради від інтернет-магазину Jeans24
        Як вшити джинси поради від інтернет-магазину Jeans24
        В руках заповітна пара улюблених джинс, але вони тобі великі або їх довжина на високий зріст, а може бути ти їх вирішив звузити, щоб виглядати більш елегантно, Jeans24 дає тобі кілька рекомендацій, повір немає нічого страшного в цьому, як це вирішити..
        06.08.2021
        Як вибрати чоловічі джинси батал
        Як вибрати чоловічі джинси батал
        Джинси для чоловіків батальних розмірів. Ви не знаєте, що це, але ж все дуже просто. Слово Батал це просто велика талія..
        13.08.2021
        Денім або джинси: як правильно і в чому відмінності?
        Денім або джинси: як правильно і в чому відмінності?
        Як часто чуємо ми денім, джинси, але що це означає, в чому відмінності, а коли власне говорити, ці слова джинси - denim. Перше - виріб, а друге матеріал..